top of page

Znajdujesz się na stronie
poradni specjalistycznych ALMED,

mieszczących się w Zabrzu
przy Placu Krakowskim 10

w Miejskim Zakładzie Kąpielowym

3.jpg

Rejestracja

Na wizyty u naszych specjalistów możesz umówić się osobiście lub telefonicznie. Zachęcamy także do korzystania z formularza w zakładce KONTAKT.

Telefon stacjonarny: 32 278 69 67

Telefon komórkowy: 798 033 282

Porady w ramach:

  • NFZ

  • LUX MED

  • Saltus Zdrowie

  • UNIMEDI (TU Zdrowie)

  • Compensa

  • wizyty komercyjne

 

O nas

Przyjmujemy naszych pacjentów od ponad 15 lat. Pracujemy z niesłabnącym zapałem, coraz większym doświadczeniem, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Tworzymy zespół ludzi lubiących wykonywaną pracę, zgodnie i z coraz lepszą organizacją podchodzimy do codziennych zadań. Staramy się życzliwie spełniać oczekiwania pacjentów, których około 1000 w miesiącu przewija się przez naszą niewielką poczekalnię. Almedowa linia telefoniczna przyjmuje drugie tyle rezerwacji na następny miesiąc, ale robimy wszystko aby sprostać zadaniom. Pomaga nam w tym życzliwość pacjentów i regulamin poradni, więc zachęcamy do zapoznania się z jego punktami.

Aktualności

Uwaga: w przypadku infekcji prosimy Państwa o korzystanie z teleporad naszych specjalistów (szczegóły umawiania poniżej). Sądząc po opinii pacjentów mogą być bardzo dobrą i bezpieczną alternatywą dla wizyt osobistych. Oto jedna z opinii:

"Skorzystałam wczoraj z teleporady - bardzo dobre rozwiązanie na czas wirusa. Pani doktor odpowiadziała na wszystkie moje pytania, omówiłyśmy zdrowie bliźniaków, podała kod recety a ja zapisałam zalecenia. Uspokoiła moje niepokoje związane z epidemią. Bardzo polecam ten sposób kontaktu."


Udzielamy teleporad - pacjentom w ramach NFZ według dotychczasowych rezerwacji oraz pacjentom komercyjnym i z grupy LUXMED - informacje dostępne tutaj.

Proszę śledzić aktualizacje na Facebooku (strona dostępna tutaj). 

Instrukcje zamawiania teleporady dostępne dla pacjentów komercyjnych i grupy LUXMED znajdują się tutaj.

Instrukcje rezerwacji teleporady NFZ: 

Proszę oczekiwać telefonu od lekarza w dniu umówionej wcześniej wizyty. Lekarz udzielający teleporad może dzwonić do pacjentów z numeru zastrzeżonego. Jeśli sobie tego Państwo nie życzą, prosimy o zgłoszenie tej kwestii przy rezerwacji teleporady.

Instrukcje zamawiania e-recepty - pacjenci NFZ: 
 
Tylko dla pacjentów, których wizyta miała miejsce w ostatnim roku i mają nieaktualne zaświadczenie o stanie zdrowia w poradni POZ - proszę zamówić recepty na leki wcześniej zlecone przez lekarza bezpośrednio przez rejestrację telefoniczną lub mailem.
 
Instrukcje zamawiania e-recepty - pacjenci komercyjni:

Instrukcja zamawiania e-recepty - tylko dla pacjentów, których ostatnia wizyta miała miejsce w ostatnim półroczu: proszę wysłać email na adres almed.zabrze@gmail.com z zapotrzebowaniem na recepty z dołączonym potwierdzeniem bankowej wpłaty na konto ALMED 50 PLN.

Dane do przelewu:
nr konta MBANK 52 1140 2017 0000 4102 0684 5053
 

Pacjenci, którzy planują wizytę pierwszorazową w naszej poradni w ramach NFZ, są proszeni o telefoniczny kontakt z rejestracją, w celu wyznaczenia terminu wizyty. Rejestracja pierwszorazowej wizyty z NFZ przebiega przez podanie kodu skierowania w momencie rejestracji terminu. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności przed rejestracją.

Wizyta osobista u neurologa dziecięcego (pacjenci pierwszorazowi): zachęcamy Państwa do elektronicznego wypełnienia wywiadu lekarskiego, aby skrócić czas pobytu w poradni. Formularz dostępny jest tutaj. Wypełniony formularz proszę wysłać przed terminem wizyty na adres mailowy poradni.

Informujemy, iż do Poradni wraz z dzieckiem wchodzi jedna osoba (rodzic lub opiekun). Osoby towarzyszące prosimy o pozostanie na zewnątrz. W przypadku infekcji prosimy o założenie maseczki ochronnej. 

bottom of page